Ana Sayfa

Saman Aspiratörü

Elk Saman Aspiratör

Tarım Makinaları

Medya Galeri

İletişim Talep

 

<< Firma Profili  >>

 

KORKMAZLAR TARIM MAKİNALARI SANAYİ ;  Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle sektördeki faaliyetine 1970 yılında başlamıştır.

42 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak;

Harman makinası, çekili ve hidrolik tip saman aspiratörü, traktör kepçesi, tesviye küreği, döküm merdane, gübre serpme makinası, ot tırmığı, vanvey, pancar selesi ile diğer makina ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir.

Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Vizyon;

Çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile birlikte büyümeyi, Tarım makinaları sektöründe aranılan ve anılan bir firma olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Misyon;

Müşteri Memnuniyetini  temel alan imalat ve pazarlama anlayışı ile, Satış ve satış sonrası destekle daima müşteri haklarını korumayı misyon edinmiştir.

 
Nazif KORKMAZ
Firma Sahibi